تابلو برق جرثقیل | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
622
rtl,page-template-default,page,page-id-622,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

تابلو برق جرثقیل

ارتقاء ایمنی جرثقیل

تابلو برق یکی از اجزاء حیاتی برای افزایش ایمنی در جرثقیل خواهد بود. این جزء فقط در تجهیزات الکترومکانیکی که در لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد محدود نمی شود بلکه در ماشین آلات صنعتی نیز کاربرد داشته و قابل استفاده خواهد بود. این جزء از جرثقیل کارایی ، قابلیت اطمینان و استانداردهای ایمنی را تامین خواهد کرد. تابلو برق کاربردهای عملا بی حد و مرزی دارد به گونه ای که برای تنظیم عملیات در جرثقیل برای جلوگیری از حوادث بالقوه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای مثال ، زمانی که طناب از شیار یا در وارد دو چرخ در جرثقیل می شود با استفاده از آن در جرثقیل می توان جرثقیل را کنترل نمود. در واقع تابلو برق تاثیر بسزایی در ساختار پل در جرثقیل خواهد داشت. علاوه بر این ، این تابلو کنترل خوبی بر روی جرثقیل داشته و شما می توانید با استفاده از آن در جرثقیل برای بلند کردن بار با هر ظرفیتی استفاده نمایید. نوع دیگری از این تابلو وجود دارد که مانع از رسیدن جرثقیل برای رسیدن به بلوک و طناب بالا در درام خواهد شد.

تابلو برق جرثقیل

با این حال نوع دیگری از موتور بریا تابلو برق در جرثقیل برای محافظت در برابر گرمای بیش از حد خواهد بود. با وجود این تابلو در جرثقیل ، جرثقیل پتانسیل لازم و بالایی برای رویارویی با آسیب را خواهد داشت. به همین دلیل ، هر تابلو باید به طور منظم و همیشگی در جرثقیل ها بازرسی و نگهداری و تعمیر شود تا در هیچ زمانی دچار فرسودگی نشوند. همان طور در مدارات باز و مدارات الکتریکی میزان فرسودگی تابلو در طول زمان در آن ها بالا خواهد بود. برای این که بتوانید نظارت خوبی بر روی قاب این تابلو در جرثقیل داشته باشید سوئیچ های روی آن باید هر روز بررسی شوند قبل از این که در جرثقیل جاسازی شوند. شرکت تولید کننده تابلو برق تحقیقات گسترده ای برای تعیین تعداد سوئیچ ها کرده است تا از لحاظ فیزیکی مشخص شود که این تابلو  به چه میزان توانایی تحمل سوئیچ را دارد. با دانستن تمامی این اطلاعات در رابطه با تابلو شما خواهید توانست تابلو برق را به راحتی بازرسی و نگهداری نمایید. شما باید بدانید که یک سوئیچ در تابلو چگونه کار می کند. با این کار شما خواهید توانست کار با جرثقیل را درک کرده و مجموعه ای از نقاط را در جرثقیل درک نمایید.

تابلو برق در جرثقیل

در برخی از موارد ممکن است حد سوئیچ ها در تابلو برق مرتبط با یک عملیات جرثقیل مانند انتقال جرثقیل و یا حرکت در جرثقیل باشد. سوئیچ در تابلو برق اول یک سیگنال را به طور امن و کند برای حرکت جرثقیل مورد آزمایش قرار خواهد داد. سوئیچ های بعدی در این تابلو برای کنترل از راه دور در جرثقیل مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با استفاده از این کنترل ها شما می توانید حرکت جرثقیل را کنترل نمایید. حرکاتی برای بالا بردن ممکن است توسط چندین سوئیچ محدود در تابلو برق مورد استفاده قرار گیرد. این تابلو شامل مجموعه ای از نقاط برای افزایش ایمنی و بالا بردن قابلیت اطمینان محدودیت را از بین خواهد برد. جرثقیل با استفاده از این تابلو قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر سرعت آن کاهش خواهد یافت. جرثقیل بعد از مدتی کار دچار فرسایش مکانیکی خواهد شد. علت فرسایش به این دلیل خواهد بود که بالابر تعبیه شده در جرثقیل بعد از استفاده از حداکثر سرعت در آن و ترمز کردن دچار فرسایش خواهد شد. سوئیچ در تابلو برق برای متوقف کردن حرکت در جرثقیل به طور امن برای انتقال امن حرکت کرده و موقعیت آن آماده برای انجام کار خواهد بود. یک محدودیت اضافی بیشتر از حد معمول معمولا وجود دارد که حد نهایی یا prevents در لبوک جرثقیل با استفاده از تاثر دارم خواهد بود. حد نهایی در تابلو برق برای حفاظت در برابر محدودیت توقف استفاده خواهد شد تا جرثقیل نتواند به طور درست عمل کند. محدودیت تعبیه شده در تابلو برق جرثقیل باعث خواهد شد تا منعی برای مسدود کردن مسیر وجود نداشته باشد. زمانی که شما با قلاب ماشین آلات برای عمل بالا بردن از تجهیزات درام استفاده می کنید قادر هستید تا با آن تماس مستقیم برقرار کنید. دو روش مسدود کردن وجود دارد که از حوادث خطرناک می باشد و شامل جرثقیل بوده که می توان از آن به عنوان طناب سیمی در برابر ضربه محکم و ناگهانی استفاده نمود. با استفاده از تابلو برق در جرثقیل دیگر آماری که برای حوادث و اتفاقات ثبت می شود کاهش یافته است. قبل از این حوادث خطرناکی رخ می داد. پس از این که ان را بر روی جرثقیل نصب کردید حالا نوبت به تنظیم دستی تابلو برق بر روی جرثقیل خواهید داشت. این شامل بازنشانی برای یک جزء در اهرم یم باشد به طوری که برای بازرسی بتوان موقعیت را در جرثقیل تعیین کرده و در نتیجه د ایستگاه متوقف شد. حتی می توان در تابلو برق جر ثقیل از سوئیچ های محدود نیز استفاده نمود که برای کالیبره کردن ارتفاع برای کنترل نوسان و دیگر اقدامات مهم برای دقت در تکرار برای کنترل موقعیت نمود.