جرثقیل خودکار دروازه ای | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
636
rtl,page-template-default,page,page-id-636,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

جرثقیل خودکار دروازه ای

جرثقیل خودکار دروازه ای

برای تولید جرثقیل خودکار دروازه ای تولید کنندگان فلزات از سنسورهای هدایت شونده لیزری ، کنترل مبتنی بر pc و یک سیستم مبتنی بر شیئی با وزنی در حدود 20 تن تقریبا استفاده می کنند که به طور کامل سیستم اتوماسیون را بر روی آن پیاده سازی می کند. جرثقیل سقفی دروازه ای می تواند برای جا به جایی اجسام سنگین مانند جا به جایی اسب در طبیعت استفاده شود. هم چنین می تواند در صنایع سنگین در سراسر جهان استفاده شود. جرثقیل خودکار دروازه ای می تواند برای بلند کردن بارهای سنگین یا نهاده های تولید و یا خروجی که از فرایند تولید یک کارخانه می باشد مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ، اپلیکیشن جرثقیل خودکار دروازه ای به گونه ای طراحی شده است که قادر می باشد برای تولید فلز مانند ریختن مواد خام به کوره و یا بارگذاری کویل 60 تنی بر روی قفسه مورد استفاده قرار بگیرد. جرثقیل خودکار دروازه ای می تواند به عنوان بالابر در یک ساختمان شش طبقه استفاده شده و قادر است تا 100 فوت و یا بیشتر را پوشش بدهد. با توجه به دامنه عملیاتی که جرثقیل خودکار دروازه ای پوشش می دهد برخورد یک مشکل واقعی خواهد بود. وسعت جرثقیل خودکار دروازه ای به گونه ای می باشد که می تواند بارهای سنگین را در حوادثی که اتفاق می افتد جا به جا نماید.

جرثقیل خودکار دروازه ای

Charlotte, N.C. سیستم مبتنی بر انتگرال Trutegra ، که متخصص در زمینه جرثقیل و کنترل جرثقیل می باشد کاملا با این چالش ها در صنعت فلزات آشنا خواهد بود. به خاطر مشتریان مواردی مانند حفظ ایمنی و هم چنین تعمیر و نگهداری جرثقیل خودکار دروازه ای را آسان نموده است تا مشتریان بتوانند به راحتی هزینه های خرابی جرثقیل خودکار دروازه ای را که به طور اتفاقی آسیب می بیند پرداخت کرده و دوباره جرثقیل به حالت اولیه خود برگردد. از این جرثقیل برای جا به جایی اشیاء مختلف و یا سازه ها در امتداد مسیرهای کاری مورد استفاده خواهد بود.

سیستم جرثقیل های معمولی دارای یک واگن برقی بر روی پل می باشد که بر روی ریل اجرا می شود و دارای یک سیستم جرثقیل عظیم برای بلند کردن بارهای زیاد خواهد بود. بسیاری از مشتریان در صنعت فلزات به جرثقیلی که به طور دستی بتوانند آن را کنترل نمایند بیشتر علاقه دارند یعنی جرثقیلی که که تمام تجهیزات تعبیه شده درآن مانند پل ، عملیات چرخشی که از آهن ساخته شده را با قرقره برای بلند کردن فلزات از آن استفاده نمایند. زمانی که یک مشتری به یک سیستم جدید برای جا به جایی در ساخت و ساز نیاز دارد ، سیستم جدید با امکان هدایت لیزری ثبت اختراع (OAS) ایجاد شد که برای حرکت و بلند کردن بار 20 تنی مورد استفاده قرار می گیرد. تعبیه شدن سیستم خودکار در جرثقیل خودکار دروازه ای عملیات به گونه ای می باشد که شرکت سازنده گزارش داده است که 98 درصد از کار سیم پیچ برای جمع شدن  به طور خودکار انجام می شود. در قلب جرثقیل خودکار دروازه ای یک سیستم کامپیوتر زیمنس S7-300 PLC و زیمنس سیستماتیک Nanobox قرار داده شده است. با استفاده از تکنولوژی کنترل مبتنی بر کامپیوتر ، همراه با نرم افزار نقشه برداری و سنسورهای هدایت شونده لیزری ، قادر خواهد بود تا کویل فلزی 10 تنی را در حال حرکت در حدود 3 متر در ثانیه در زاویه 90 درجه در یک راهرو 12 فوت جا به جا نماید.

نقشه برداری از کارخانه

برای پیاده سازی نقشه سیستم نرم افزاری در کارخانه در طی یک فرایند چهار روزه به کمک کامپیوتر با اتوکد پیاده سازی می شود. بعد از این که سیستم نرم افزاری اتوکد بر روی کامپیوتر جرثقیل خودکار دروازه ای پیاده سازی شد آن را به یک پایگاه داده متصل کرده و داده ها را به سیستم وارد کرده و فایل مورد نظر را در قالب یک فایل DXF وارد می نماید. در نهایت تمامی این اطلاعات در Nanobox PC ذخیره می شود که در زیر جرثقیل قرار داده می شود. این سیستم هم چنین شامل نقشه برداری برای اندازه ، شکل و سرعت جرثقیل بوده و بار خود را در زمان واقعی نشان می دهد. از کامپیوترهای صنعتی به طور ایده آل برای برنامه ریزی کارهای کارخانه استفاده می شود. همین عامل باعث قدرتمند شدن جرثقیل دروازه ای شده که حرکت تمام اجزاء آن بدون هیچ فنی انجام می شود که از آن در راه آهن استفاده می شود. با استفاده ترکیبی از لیزر از راه دور نرم افزارهای تبدیل کننده و وسایل دیگری برای نظارت بر موقعیت واقعی زمان و سرعت جرثقیل استفاده می شود. برای نصب سیستم نرم افزاری دو متر فاصله در هر جرثقیل با ارتباط بی سیم از طریق یک شبکه PROFINET به PLC جرثقیل برای کمک به کنترل حرکت جرثقیل استفاده می شود. فعال کردن آن به کمک لیزر انجام می شود. سرور کامپیوتر صنعتی برای محاسبات پیش بینی شده در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همین عامل باعث کم شدن سرعت جرثقیل شده که حرکت در امتداد یک بردار در یک برخورد خواهد شد.

 

کلمات کلیدی

جرثقیل خودکار دروازه ای

کلمات کلیدی