سوله به انگلیسی | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
623
rtl,page-template-default,page,page-id-623,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

سوله به انگلیسی

در این مقاله قصد داریم کلمه سوله را از نظر لغوی در زبان انگلیسی بررسی نماییم.

سوله در زبان انگلیسی با عنوان های niches ، construction ، industrial shed به معنی سازه های فلزی با سقف شیب دار شناخته می شود.سوله هاکاربردها زیادی دارند که به صورت گذرا به آن اشاره می کنیم.

سوله های مرغداری

این سوله ها در زبان انگلیسی با عنوان chicken shed شناخته می شود. در ساخت این سوله باید نکاتی را رعایت کرد، از جمله سقف سوله که شیب آن باید از جلو به عقب باشد؛ که این طراحی باعث نورگیر شدن سوله می شود و همچنین از جمع شدن آب باران در جلوی سوله جلوگیری می کند.

از دیگر ویژگی های این نوع سوله وجود حوضچه در دو طرف آن می باشد.

سوله هواپیما

که در انگلیسی با نام  Aircraft hangars و به معنی آشیانه هواپیما خوانده می شود. این نوع سوله بیشتربرای موارد نظامی استفاده می شود.

سوله های فروشگاه

که ترجمه انگلیسی آنWarehouse Storeمیباشد.

سوله سالن های ورزشی

که دهانه های بزرگتری نسبت به سایر سوله ها دارندو در انگلیسیNiches sports hallsخوانده میشود.

سوله انبار

که ترجمه انگلیسی آنمی باشد.این نوع سوله با اتصالات پیچ و مهره ای ساخته می شود.نکته دیگر اینکه به دلیلی ستون های به کاربرده شده در وسط ، وزن سوله پایین تر می آید و در این صورت قیمت سوله مقرون بصرفه تر است.

سوله سالن اجتماعات

که باSoleil auditoriumخوانده می شود.این نوع سوله علاوه بر داشتن فضای کافی باید به نوعی نسبت به بقیه انواع سوله دارای فضاسازی بیشتر و زیباتر باشد تا مناسب همایش ها و جلسات بزرگ باشد.