سوله چیست ؟ | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
757
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-757,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

سوله چیست ؟

سوله چیست ؟

خصوصیات سوله

سوله چیست ؟

خصوصیات سوله : متریال مصرفی در سوله بسیار حائز اهمیت هستند , متریال باید با کیفیت و مرغوب باشند تا بتوانند به میزان زیادی امنیت و استحکام سازه را تضمین کنند . در ساخت سوله ها از مصالحی چون : ورق های پوششی , ورق های پروفیل , رنگ , پیچ و مهره ها , نبشی , زد , تیرآهن و .. استفاده می شود . البته که متریال اصلی این سازه های فلزی کاربردی فلز فولاد است , فولاد هایی با مقاومت بالا .

خصوصیات سوله

موارد فوق الذکر در قیمت و هزینه های ساخت سوله نیز تاثیر گذار است هر اندازه که کیفیت مصالح بالاتر رود هزینه های صرف شده نیز بیش تر می گردد اما در دراز مدت متریال با کیفیت باعث طول عمر و دوام سازه و هم چنین صرفه ی اقتصادی آن می گردد . ساخت سوله از مراحل : طراحی سوله , ساخت و رنگ سازه , اجرای فونداسیون ,  ساخت پوشش ها سقف و بدنه , دیوار چینی و نصب در و پنجره است .

مزایای سوله :

 1. قیمت پایین این سازه های فلزی
 2. قیمت پایین حمل و نصب سوله
 3. ساخت سوله ها با دهانه های بزرگ به صرفه است
 4. سرعت نصب و اجرای سوله بالاست
 5. از متدهای روز دنیا در این سازه های فلزی استفاده می شود
 6. امکان نصب جرثقیل در این سازه ها
 7. باز و بسته کردن قطعات سوله به دفعات
 8. مقاومت و استحکام بسیار بالای این سازه ها

این قابلیت ها باعث شده تا این سوله ها نسبت به سایر سازه های فلزی ترجیح داده شوند که بنا بر انواع سوله ها این قابلیت ها می توانند متغیر باشند .

انواع سوله ها :

 • سوله های سبک خرپایی
 • سوله های تیرورقی
 • سوله های یو بی ام

موارد استفاده سوله :

سوله ها بیش تر در صنعت کاربرد دارند از آن ها می توان در تولیدی ها , کارخانه ها , ورزشگاه ها , تعمیرگاه ها , نمایشگاه ها , مزارع کشاورزی ، انبارهای صنعتی ، گلخانه ها و بسیاری موارد دیگر استفاده نمود.

 

 

اجزای سوله, خرید سوله, خصوصیات ظاهری سوله, ساخت سوله, سوله, سوله خرپایی, سوله داران, سوله های سبک, کاربری سوله, مزایای سوله, موارد استفاده سوله
soolesaz
agahiforoosh@gmail.com