فروش سوله | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
756
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-756,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

فروش سوله

فروش سوله

فروش سوله

؛ امروزه با پیشرفت جوامع بشری و تغییر نیازهای مشتری ها، کارخانه های تولیدی برای جذب مشتری و حفظ حالت رقابتی با شرکت های رقیب در فروش سوله، علاوه بر داشتن نیروهای اجرایی قوی باید نیروهای مشاور متخصص در امر فروش سوله را داشته باشند.

این مشاورین با دارا بودن اطلاعات همه جانبه از ساخت تا نصب  و ارائه مشاوره های خاص هر مشتری و تعیین نوع سوله اعم از فلزی، خرپایی و ubm باعث کاهش هزینه ها می شوند . بعد از مشاوره و تعیین نیازهای مشتری قیمت تمام شده سوله، توسط افراد خبره و نرم افزارهای مخصوص بدست می آید که  عوامل مختلفی بر قیمت ها تاثیر می گذارد که به  تعدادی از این عوامل اشاره می کنیم.

عوامل موثر بر فروش سوله

  1. نوع مصالح کاربردی از لحاظ مرغوبیت
  2. ابعاد سوله و نوع سقف ( شیبدار، قوسی و چند ضلعی)
  3. نصب جرثقیل که براساس نوع سقفی یا کنار سوله ای باعث ایجاد قیمتهای متفاوت می شود.
  4. جنس و تراکم خاک محل ساخت:

تعیین تراکم خاک از جهت تاثیر زلزله و نشست های بعدی حائز اهمیت می باشد و در مناطقی که خاک سستی دارند بنا به صلاحدید مهندسان ساخت خاک محل مورد نظر تخلیه و با روش خاک ریزی لایه به لایه به تراکم مورد نظر می رسند.

  1. مواد مورد استفاده در پوشش سقف
  2. مواد مورد استفاده در پوشش دیوار
  3. نوع پوشش کف سالن
  4. تهویه مطبوع
  5. تجهیزات روشنایی
  6. شرایط اقلیمی منطقه: براساس گرمسیر یا سردسیر بودن منطقه وزن سازه متغیر بوده و روی قیمت ساخت تاثیر می گذارد در مناطقی که بارش برف و وزش باد کمتری دارند می توان سوله های سبک ساخت.

فروش سوله های خرپایی با دهانه ی بزرگ

نوع انتخاب عوامل ذکر شده باعث تغییر قیمت ها می شود. اگر با توجه به عوامل مختلف، اندازه دهانه مورد نیاز ساخت سوله خرپایی مورد توافق قرار گرفت دیگر نیازی به تهیه فولاد که قیمت بالایی دارد،  نیست و سازه با قطعاتی از جنس پروفیل ساخته می شود. وجود دهانه های بزرگ در سوله های خرپایی باعث ایجاد هزینه های هنگفت مثل سوله های فلزی نمی شود و با قرار دادن قطعات پی در فواصل کم، می توان سازه ای مستحکم را ایجاد کرد در این سازه ها با وجود سبک بودن، می توان جرثقیل های سنگین را بر روی آن ها نصب کرد .

soolesaz
agahiforoosh@gmail.com