قیمت سوله خرپایی | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
774
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-774,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

قیمت سوله خرپایی

قیمت سوله خرپایی

قیمت سوله های خرپایی

قیمت سوله های خرپایی : در تعیین قیمت سوله های خرپایی عوامل گوناگونی تاثیر گذار می باشد. قبل از ذکر عوامل موثر در قیمت سوله های خرپایی ابتدا باید درباره ی سوله های خرپایی و ساخت آن ها اطلاعاتی به دست آورد. سوله های سبک خرپایی سوله هایی ساخته شده از قوطی های پروفیل می باشند. این نوع سوله از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشند و دارای مقاومت بالایی نیز هستند.

قیمت سوله های خرپایی در مراحل مختلف

در ساخت سوله ی خرپایی هزینه ها به چند بخش تقسیم می شود. اولین بخش هزینه ی ورق فولادی می باشد که ممکن است این بخش توسط کارفرما پرداخت شود و یا کارخانه مراحل ساخت را بر عهده بگیرد.

دومین بخش شامل هزینه ی کار هایی است  که بر روی سوله انجام می گیرد. برای ساخت سوله خرپایی می بایست از دستگاه های برش، جوشکاری، تست جوش، رنگ کاری و… استفاده نمود که هر کدام از آن ها هزینه ی مربوط به خود را دارد.

قیمت ورقه های فولادی که خریداری می شود به صورت نوسانی در حال تغییر می باشد. بنابراین قیمت دقیقی نمی توان برای آن گفت اما در حال حاضر این قیمت در حدود ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان به صورت کیلویی می باشد.

فاکتور های هزینه ی ساخت سوله ی خرپایی به طور کلی شامل مصالح نیز می شود. این هزینه ها پوشش سقف ها، دیوار و اجزای داخلی، عایق کاری ها و … را در بر می گیرد. قیمت ساخت سوله های سبک خرپایی به صورت متر مربع می باشد و به میزان زیادی به وزن سوله وابسته می باشد.

اما به طور کلی استفاده از سوله های سبک خرپایی از هر نظر امروزه به صرفه تر از سوله های دیگر می باشد. در ساخت سوله ی خرپایی مصرف کم فولاد خود یک علت روشن برای صرفه جویی اقتصادی از نظر ساخت می باشد.

علاوه بر این شما با ساخت سوله های خرپایی می توانید بسیار در کار خود سود داشته باشید. چرا که شما در حال ساخت و خرید سوله ای ارزان قیمت با عالی ترین کیفیت می باشید. سوله های خرپایی مزایایی از جمله مقاومت و امنیت بالا، طراحی دلخواه، امکان گسترش دهانه و… را دارند.

برچسب ها:
soolesaz
agahiforoosh@gmail.com