وینچ و کاربرد آن در جرثقیل | قیمت سوله سبک|سوله ubm|سوله صنعتی|سوله استاندارد
678
rtl,page-template-default,page,page-id-678,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

وینچ و کاربرد آن در جرثقیل

وینچ و کاربرد آن در جرثقیل

 

وینچ و کاربرد آن در جرثقیل

از سازه ای به نام وینچ در جرثقیل ها استفاده می شود. به عنوان ابزاری برای جا به جایی اجسام استفاده می شود که در وینچ از ترکیب تجهیزاتی مانند قرقره و سیم استفاده می شود. سیستمی که برای وینچ طراحی شده است به گونه ای می باشد که در آن به کمک قرقره های مرکب می توان زمانی که جرثقیل در حال حرکت می باشد حرکت فیزیکی آن را تقویت نمود. یک نمونه از کاربرد وینچ در جرثقیل وینچ باز می باشد که در زیر به توضیح خصوصیات آن خواهیم پرداخت:

جرثقیل وینچ باز

جرثقیل وینچ باز قادر است به میزان زیادی بارهای سنگین را جا به جا نماید. جرثقیل وینچ باز انتخابی ایده آل برای استفاده در فرایند های مونتاژ ، تعمیر و نگهداری خواهد بود. جرثقیل وینچ باز به قدری انعطاف پذیر می باشد که برای هر نوع محیط قابل استفاده خواهد بود مانند محیط های صنعتی. این نوع جرثقیل از طراحی پیشرفته ای بهره برده است به طوری که در طراحی آن از هارد الکترونیکی و کامپیوتر هوشمند استفاده شده است که با چنین طراحی به شما اجازه می دهد کنترل کاملی بر روی آن داشته باشید و هر زمان نیاز بود به طور خودکار آن را کنترل نمایید.یعنی ترکیبی از کنترل دستی و خودکار خواهد بود.

یک نوع از این جرثقیل ها ، جرثقیل SMARTON می باشد که برای بلند کردن اجسام سنگین برای کارهایی مانند مونتاژ ، تعمیر و نگهداری قابل استفاده خواهد بود.

دو نوع جرثقیل وینچ باز وجود دارد:

1-جرثقیل وینچ باز SMARTON

2-جرثقیل وینچ باز UNITON

جرثقیل وینچ باز

ظرفیت بلند کردن جرثقیل وینچ باز

این جرثقیل از این قابلیت برخوردار می باشد که می تواند اجسام دارای وزن 6.3 تن الی 250 تن را با یک واگن برقی جا به جا نماید. و برای جا به جایی بار با وزن 500 تن قادر خواهد بود با دو چرخ این کار را انجام دهد.

جرثقیل UNITON از بهترین عملکرد برخوردار خواهد بود. در این نوع جرثقیل ، که از نوع جرثقیل وینچ باز می باشد واگن یا فضایی وجود دارد که برای بلند کردن مواد با حجم بالا استفاده می شود. ظرفیت جرثقیل وینچ باز 6.3 تن تا 160 تن می باشد. و با دو چرخ قادر است بار با وزن 320 تن را هم جا به جا نماید.

کاربرد جرثقیل وینچ باز برای بلند کردن اجسام

هر دو نوع جرثقیل SMARTON و UNITON موارد استفاده زیادی برای بلند کردن اجسام خواهند داشت.

جرثقیل های SMARTON به گونه ای طراحی شده اند که روزانه استفاده زیادی از آن ها برای جا به جایی بارهای سنگین خواهد شد. قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارد و طراحی آن مدولار می باشد به این معنی که این نوع جرثقیل قادر است برای هر صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. این جرثقیل به طور خاص برای بلند کردن اجسام طراحی شده است ، در حین حرکت و جا به جایی خیلی دقیق و درست عمل کرده و بار را جا به جا می کند. طراحی به گونه ای می باشد که می توانید در یک زمان از آن برای جا به جایی همه چیز باهم اقدام نمود و آن ها را حرکت داد. حتی اجسامی که سنگین و شکننده می باشند می توان این اجسام را هم باهم جا به جا نمود.برای عملیات تعمیر ونگهداری هم می توان از این نوع جرثقیل استفاده نمود.

جرثقیل آبی وینچ باز

جرثقیل های UNITON برای نیازهای خاص طراحی شده اند. جرثقیل UNITON عملیات جا به جایی بارهای سنگین را به راحتی با برنامه های کاربردی که بر روی آن نصب شده است انجام می دهد.

طراحی و ساخت تمام اجزاء در جرثقیل UNITON و SMARTON تقریبا مانند هم می باشد. طراحی هر دو مدل جرثقیل وینچ باز به گونه ای می باشد که هر بخشی از جرثقیل کاملا با هم دیگر بخش ها سازگار بوده و هماهنگ باهم عمل می کنند.

جرثقیل وینچ باز در هر دو حالت قبل از این که به مشتری تحویل داده شود ابتدا از طریق فرایندی کاملا تست می شود بعد از طریق آزمون پذیرش کارخانه یا FAT و هم چنین آزمون سایت پذیرش SAT جرثقیل وینج باز از لحاظ این که چه طور عمل می کند دقیقا بررسی می شود و بعد تحویل مشتری می شود.

جرثقیل های SMARTON و UNITON نرم افزاری که برای آن ها توسط کارخانه سازنده این نوع جرثقیل طراحی شده پیشرفته ترین نوع نرم افزار می باشد. هر چقدر نرم افزاری که بر روی جرثقیل وینچ باز پیشرفته تر می شود به همان میزان کنترلی که شما می توانید بر روی جرثقیل داشته باشید بیشتر شده و برای جا به جایی بار می توانید بار را با کنترل بیشتری جا به جا نمایید. در نتیجه عملکرد جرثقیل سریع تر شده و به طور کارآمد تری مشتری می تواند به طور ایمن از جرثقیل وینچ باز برای جا به جایی تجهیزات خود استفاده نماید.

کلمات کلیدی